Apie musKontaktaiinfo@aluzara.com+370 643 12223

Apie mus

ALUZARA įkurta 2016 10 12. Keli vyrai, turintys daug gamybinės patirties, susibūrė kartu ir labai norėjo padėti žmonėms turėti kokybiškus aliuminio langus. Pirmasis užsakymas tebuvo vos kelios durys ir jas gaminome gan sudėtingai, nes pradžioje neturėjome visos reikalingos įrangos, teko pasitelkti partnerius kad padėtų atlikti kai kurias gamybines operacijas. Todėl ir dabar mes neatsisakome padėti kitiems su gamybos paslaugomis.

Visada laiku
Visada laiku
Aukščiausia kokybė
Aukščiausia kokybė
10 metų garantija
10 metų garantija
Privatiems asmenims
Privatiems asmenims

ALUZARA pavadinimas kilo besvajojant apie kažką kilnaus ir gražaus.

Pradinis žodus buvo ALUŽara – nuo žodžio „žara“, kas reiškia padangės švytėjimą ryte arba vakare. Žara gali būti ryškiai oranžinės, auksinės spalvos, o vakarop tampa raudona ar net alyvinė. Tai unikalus gamtos reiškinys ir bene nustabiausi ryto ir vakaro dangaus reiškiniai, sukeliantys įkvepiančias ir geras emocijas. Norisi tokias pačias emocijas išlaikyti ir gaminant aliuminio langus.

UAB“ALUZARA“ pasaulyje

Šiuo metu UAB“ALUZARA“ pagamintų langų galima rasti Norvegijoje, UK, Nyderlandijoje, Belgijoje, Islandijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir savaime aišku Lietuvoje. Mes mylime ką mes darome, augame pamažu, bet sėkmingai. Patenkinti klientai rekomenduoja mus savo pažįstamiems ar partneriams ir tokios rekomendacijos virsta naujais užsakymais. Todėl ir atiduodame visą savo širdį kiekvienam klientui.

Mūsų darbai