Apie musKontaktaiinfo@aluzara.com+370 643 12223

Gamybinės paslaugos

Visada laiku
Visada laiku
Aukščiausia kokybė
Aukščiausia kokybė
10 metų garantija
10 metų garantija
Privatiems asmenims
Privatiems asmenims

Pirma konsultacija - NEMOKAMAI

Atliekame aliuminio langų-durų-fasadų ir vidaus pertvarų gamybos paslaugas.
Taip pat atliekame aliuminio profilių supjovimo ir/ar frezavmo paslaugą, apdirbant profilius su Elumatec CNC įranga.
Maksimalūs apdirbamo profilio matmenys:
Ilgis – 8000 mm
Skerpsjūvis – 300 x 300 mm

Gaminiai ar detalės yra saugiai supakuojamos ir sužymimos individualiai, pagal kliento poreikius.
Kontaktai užklausoms: info@aluzara.com arba +370 643 12223

Plačiau

Gamybos etapas prasideda nuo projektavimo, nes kiekvienas klientas turi unikalius poreikius ir pageidavimus. Aluzara specialistai dirba su klientais, kad suprastų jų poreikius. Galime gaminti pagal jūsų pateiktus brėžinius, tačiau galime ir patys suprojektuoti pagal jūsų reikalavimus.
Gamybos procesas prasideda nuo profilio pasirinkimo. Aluzara naudoja aukštos kokybės Reynaers sistemas, kurie atitinka tarptautinius standartus. Galime gaminti ir su kitomis sistemomis.
Gamybos metu profiliai pjaustomi Elumatec pjovimo staklėmis bei Elumatec CNC profilių apdirbimo staklėmis. Elumatec naudoja pažangią technologiją ir įrangą gamybai. Jų įranga, tokia kaip CNC (skaitmeninio valdymo) staklės ir profilio apdirbimo centrai, leidžia tiksliai ir efektyviai apdoroti aliuminio profilius. Tai užtikrina aukštą gamybos kokybę ir tikslumą.
Mūsų darbuotojai turi daugiametę gamybos patirtį, yra susipažinę su daugeliu aliuminio sistemų ir praėję specializuotus aliuminio langų, durų, fasadų ir vidaus pertvarų gamybinius-technologinius mokymus.