Apie musKontaktaiinfo@aluzara.com+370 643 12223

Sulankstomos sistemos

Sulankstomos aliuminio durys, žinomos ir kaip „folding doors” arba „accordion doors”, yra praktiškas ir stilingas sprendimas, leidžiantis atidaryti ir uždaryti dideles erdves. Sulankstomos durys gali būti naudojamos tiek vidaus, tiek lauko erdvėse, pridėdamos funkcionalumą, stilių ir natūralų apšvietimą.

Sulankstomos aliuminio durys pasižymi unikaliu dizainu, kuris leidžia jas sulankstyti į kompaktišką formą, kai jos yra atidarytos. Tai suteikia didelį erdvės panaudojimą ir puikiai tinka vietoms, kur reikalinga plačiai atidaryta perėjimo anga. Jos taip pat gali būti naudojamos kaip atskyrimai tarp patalpų.

Sulankstomos sistemos

Reynaers CF 68

Plačiau

Sulankstomos sistemos

Reynaers CF 77

Plačiau

Pirma konsultacija - NEMOKAMAI

Apie mus

Aluzara

ALUZARA įkurta 2016 10 12. Keli vyrai, turintys daug gamybinės patirties, susibūrė kartu ir labai norėjo padėti žmonėms turėti kokybiškus aliuminio langus. Pirmasis užsakymas tebuvo vos kelios durys ir jas gaminome gan sudėtingai, nes pradžioje neturėjome visos reikalingos įrangos, teko pasitelkti partnerius kad padėtų atlikti kai kurias gamybines operacijas. Todėl ir dabar mes neatsisakome padėti kitiems su gamybos paslaugomis.

Plačiau

Mūsų darbai