Apie musKontaktaiinfo@aluzara.com+370 643 12223

Langai

Aliuminio langų nauda žmogui:

  1. Natūralus apšvietimas tiek namuose, tiek darbo vietose. Natūrali šviesa yra pagrindinis faktorius įtakojantis žmonių nuotaiką, energijos lygį ir bendrą gerovę. Aliuminio langai pasižymi tuo, jog jų rėmai yra vieni siauriausių rinkoje, todėl naudojant aliuminio langus šviesos pralaidumas didėja.
  2. Ventiliacija: aliuminio langai suteikia galimybę įleisti gaivų (kad ir po lietaus) orą į patalpas arba tam kad greitai išvėdinti nemalonius kvapus.
  3. Vaizdas ir estetika. Gražūs vaizdai sukuria raminančią, malonią atmosferą, bei pagerina nuotaiką. Aliuminio langai gali būti pasirenkami su paslėptomis varčiomis, su siaurais rėmais, su profilio išraitymais atitinkančiais pastato stilistiką (pvz Renaissance)
  4. Energetinis efektyvumas. Modernios aliuminio langų konstrukcijos padeda sumažinti šilumos nuostolius per langus žiemą ir atvirkščiai – kontroliuoja šilumos petekimą į patalpas vasarą. Tai mažina šildymo ir vėsinimo sąnaudas, bei mažina poveikį aplinkai.
  5. Izoliacija nuo triukšmo. Aliuminio langai gali padėti sumažinti triukšmo lygį iš išorės į patalpas. Tai svarbu gyvenamųjų ar darbo erdviu atvejais, kai pastatai yra šalia gatvių ar kitų triukšmingų vietų.
  6. Tvirti ir tinkamai suprojektuoti aliuminio langai yra svarbūs apsaugant nuo įsilaužimų ir įvykių, kurie gali kelti pavojų žmonių saugumui.
  7. Priartėjimas prie gamtos. Kokybiški aliuminio langai ir durys suteikia galimybę suartėti su supančia gamta. Įsivaizduokime: sėdime prie valgomojo stalo žiemos metu ir mėgaujamės karšta kava, o artima siena (os) aplinkui yra permatomos. Matome pūsnis, apsnigtus medžius, paukščius, bet mums šilta ir komfrotiška. O vasarą, sėdime prie to pačio stalo, toje pačioje vietoje, tik tos stiklinės sienos jau yra atidarytos – sklinda paukščių garsai, girdime lapų šnarėjimą, o plaukai jaučia lengvą lauko vėjo kedenimą. Mes suartėjame su gamta, gyvenimo ir poilso kokybė tampa visai kitokia. Stumdomi aliuminio langai ir durys gan paprastai suteikia pastatui tokią galimybę.

 

Čia pagrindiniai aliuminio langų privalumai, tačiau tinkamai suprojektavus/pagaminus ir sumontavus – „aliuminio langai tampa kur kas daugiau nei paprasti langai“. Aliuminio langų nauda gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių ir aplinkybių. Mes įdedame visą savo širdį į tai ką darome ir stengiamės atsižvelgti į visus užsakovo lūkesčius. Gan dažnu atveju – juos viršyjame.

Reynaers Masterline 8

Windows & Doors

Plačiau

Reynaers Masterline 10

Together for better

Plačiau

Reynaers CS 77

Optimised safety and comfort

Plačiau

Reynaers Slim Line 38

Light, Elegance and Comfort

Plačiau

Pirma konsultacija - NEMOKAMAI

Apie mus

Aluzara

ALUZARA įkurta 2016 10 12. Keli vyrai, turintys daug gamybinės patirties, susibūrė kartu ir labai norėjo padėti žmonėms turėti kokybiškus aliuminio langus. Pirmasis užsakymas tebuvo vos kelios durys ir jas gaminome gan sudėtingai, nes pradžioje neturėjome visos reikalingos įrangos, teko pasitelkti partnerius kad padėtų atlikti kai kurias gamybines operacijas. Todėl ir dabar mes neatsisakome padėti kitiems su gamybos paslaugomis.

Plačiau

Mūsų darbai