Apie musKontaktaiinfo@aluzara.com+370 643 12223

Slankiojančios durys

Aliuminio slankiojančios durys – tai modernus, funkcionalus ir stilingas sprendimas jūsų namo interjere ir eksterjere. Aliuminio slankiojančios durys išsiskiria savo išvaizda ir yra pritaikomos įvairioms aplinkoms. Jei ieškote aukštos kokybės, funkcionalių ir modernių durų – aliuminio slankiojančios durys gali būti puikus pasirinkimas.

Plačiau

Aliuminis yra lengvas, tvirtas ir atsparus korozijai, todėl aliuminio slankiojančios durys yra ilgaamžės, nereikalauja daug priežiūros, tinka įvairioms erdvėms nuo privačių namų iki komercinių pastatų. Vienas iš pagrindinių aliuminio slankiojančių durų privalumų yra tai, kad jos užima labai mažai vietos, matomi aliuminio profiliai dažniausiai yra minimalistiniai ir/ar vieni siauriausių rinkoje. Galimi skirtingi slenksčio sprendimai, kas garantuoja patogų naudojimą (pvz įleistas į grindis slenkstis).
Slankiojančios aliuminio durys – padidina patalpų funkcionalumo galimybes ir dažnu atveju praplečia gyvenamas erdves. Atidaromoje erdvėje gali stovėti baldai ar gėlės, nes nuslenkanti varčia nekliudo tokių dalykų. Skirtingai nei varstomos durys – slankiojančias aliuminio duris galima praverti minimaliai (vėdinimui) ir jas užfiksavus mėgautis šviežiu oru, tuo pačiu apsisaugant, kad jūsų naminiai gyvūnai nepabėgtų laukan.
Dar vienas išsiskiriančių privalumų – didelis ir platus atidaromas plotas. Aliuminio slankiojančios durys gali būti iš ties įspūdingo dydžio. Priklausomai nuo durų gabaritų ir svorio, jos gali būti komplektuojamos su automatinėmis atidarymo sistemomis, kas palengvina tokių durų atidarymą ir uždarymą. Be to aliuminio paviršius yra lengvai valomas ir nereikalauja specialios priežiūros.

01 Reynaers MasterPatio

01 Reynaers MasterPatio

Plačiau

Reynaers Hi Finity

Reynaers Hi Finity

Plačiau

03 Reynaers CP 130

Reynaers Hi Finity

Plačiau

04 Reynaers SlimPatio 68

Reynaers Hi Finity

Plačiau

Pirma konsultacija - NEMOKAMAI

Apie mus

Aluzara

ALUZARA įkurta 2016 10 12. Keli vyrai, turintys daug gamybinės patirties, susibūrė kartu ir labai norėjo padėti žmonėms turėti kokybiškus aliuminio langus. Pirmasis užsakymas tebuvo vos kelios durys ir jas gaminome gan sudėtingai, nes pradžioje neturėjome visos reikalingos įrangos, teko pasitelkti partnerius kad padėtų atlikti kai kurias gamybines operacijas. Todėl ir dabar mes neatsisakome padėti kitiems su gamybos paslaugomis.

Plačiau

Mūsų darbai